O nás

CRIF - Slovak Credit Bureau

CRIF je globálna spoločnosť špecializujúca sa na vývoj a riadenie služieb úverových registrov, obchodných informačných systémov a úverových riešení. Spoločnosť bola založená v roku 1988 v Bologni (v Taliansku). Spoločnosť pôsobí na 4 kontinentoch – v Európe, Amerike, Afrike a Ázii.

Viac

Naša história

dummy-content-img-01.jpg

Hodnoty a poslanie

Zamestnanci CRIF každý deň ponúkajú klientom svoje znalosti, odhodlanie a elán, aby im pomohli k rastu: together to the next level.

Viac

Členstvá a partnerstvá

Asociácia poskytovateľov kreditných informácií

Asociácia bola založená v roku 1990 v Dubline. Od novembra 2006 je registrovaná ako medzinárodná nezisková organizácia podľa belgického práva. Jej ústredie sídli v Bruseli. Jedným z 45 členov je aj  CRIF – Slovak Credi Bureau. Poslaním asociácie je zastupovať, podporovať a chrániť záujmy svojich členov najmä v medzinárodných záležitostiach vo vzťahu s európskym spoločenstvom. Za svoj cieľ si kladie vytvárať právne prostredie,  v ktorom sa môžu členovia asociácie ďalej úspešne rozvíjať,  tak doma ako i v Európe.

riconoscimenti-certificazioni-membership.jpg

Kontakty

V prípade, že máte záujem o ďalšie informácie, týkajúce sa spoločnosti CRIF - Slovak Credit Bureau, neváhajte nás, prosím, kontaktovať.

Kontakty

Kariéra

Máte záujem pracovať v našej spoločnosti? Pozrite si ponuku voľných pozícií a kontaktujte nás.

Kariéra

Linkedin

Ak chcete zostať v obraze, sledujte aktuálne spravodajstvo, výzkumy a iniciatívy spoločnosti CRIF vo svete. 

Linkedin