CRIF poskytuje služby, vďaka ktorým spoznáte cieľový trh a získate nové obchodné príležitosti. Pre efektívne fungovanie firmy je nevyhnutné mať overené informácie o firmách na analýzu portfólia potenciálneho trhu. Spoločne s potrebou získavať nových potenciálnych zákazníkov segmentovaných a obohatených o špecifické informácie pre daný podnik to treba brať do úvahy, ak potrebujete  rozšíriť zákaznícke portfólio a zvýšiť obrat.

Marketingové služby umožňujú rozvíjať obchodné stratégie na získavanie nových zákazníkov a presadenie sa na cieľovom trhu.

Detaily riešenia

Business People 4 320

Aké riešenia ponúkame?

Existujú služby, ktoré reagujú na potrebu segmentovať zákaznícku základňu a identifikovať oblasť príležitostí, na ktoré sa treba zamerať. Teda na dva kľúčové prvky úspešnej marketingovej a obchodnej stratégie.

Tieto potreby teraz riešia platformy, ktoré ponúkajú informácie o spoločnostiach z celého sveta,  webové služby na analýzu portfólia a potenciálneho trhu a riešenia pre integráciu dát a správu potenciálnych zákazníkov.

Zefektívnite činnosť obchodnej siete, podporíte rast a expanziu podniku mimo cieľového trhu a nájdete úplne nových zákazníkov.

Kľúčové výhody

Analytika

Analytické nástroje, ktoré vykonajú detailný prieskum aktuálneho zákazníckeho portfólia.

Optimalizácia

Efektívna koordinácia činnosti celej predajnej siete a vyhľadávanie nových zákazníkov.

Marketingová kampaň

Vyhľadanie potenciálne najziskovejších klientov a zameranie aktivít práve na nich.

Marketingová stratégia

Údaje o zákazníkoch sú základným stavebným kameňom pre správne zacielenú marketingovú stratégiu.

Ďalšie riešenia

Credit Bureau Data Pool 1000

Dáta z registrov

Zistiť viac
Business Information 1500

Obchodné informácie

Zistiť viac
Esg Services Information 1500

Služby a informácie v oblasti ESG

Zistiť viac